Rodinný dům za 1 milion Kč včetně DPH

Ne to není výmysl, ale s námi skutečnost. Cena je garantována pro rok 2016 s objednáním v letošním roce. Začínáte sami bydlet, či chcete mít klid ve stáří? Platíte velký byt, chcete ho vyměnit za menší? Proč byt proč ne dům? Jedná se o zděný rodinný dům 2+1 který tvoří dvě části o ploše 7x4 metry. Snažili jsme se o to, aby dům byl bezúdržbový, nízkonákladový a s malými provozními náklady. Rovněž jsme usilovali o to, aby byl co nejvíce variabilní. Jednoduchými úpravami lze dosáhnout další přístavby, vytvoření garážového stání, či vybudování kryté terasy. Na klasické základy s betonovou deskou je vystavěna zděná obvodová konstrukce, která je vně zateplena kontaktním systémem. Okna a vnější dveře jsou plastové. Celý střešní plášť včetně okapového systému je navržen z bezúdržbového systému Satjam tj. plechová krytina v imitaci tašek. Římsa objektu je upravena společně se zdmi do minerální omítky. Tím odpadá pracná údržba objektu do budoucna. Žádné nátěry, žádné opravy.

Dispozice objektu.

Po vlastním vstupu ve kterém je možnost zřízení botníkové stěny se vlevo nalézá technická místnost ve kterém je umístěn elektrokotel, ohřívač TUV, EL. rozvaděč a hlavní uzávěr vody. Tato místnost slouží i k uložení úklidových prostředků apod. Z prostoru zádveří, se rovněž dostaneme do sociálního zařízení ve kterém nalezneme WC, sprchový kout , UM a místo pro pračku. Rozmístění těchto zařizovacích předmětů je pouze na Vás. Možnost instalace vany. V pravé části domu se nalézá prostor kuchyně spojené s jídelním prostorem, který plynule přechází do prostoru pokoje obývacího. Z tohoto prostoru se pak dostanete do ložnice. Z obývacího prostoru se dá vyjít balkónovými dveřmi do zahrady.


Variabilnost.

V případě, že byste měli zájem o jakékoliv úpravy objektu, je to samozřejmě možné a rádi Vám v tom pomůžeme. Zdá se Vám dům malý? Chcete větší? Nevadí přistavíme místnost v prostoru východu do zahrady. Chcete krytou terasu? Opět Vám pomůžeme. Protáhneme Zvýšenou střešní část objektu a prohodíme okno obývacího pokoje s balkonovými dveřmi. Chcete kryté garážové stání? Výborně protáhneme nižší střešní část a u vstupu do objektu parkujete se svým autem. Toto jsou jen některé možnosti který tento projekt nabízí.


Vybavenost.

Samozřejmě se ptáte, co ten milión obsahuje. V ceně je kompletní výstavba domu, včetně zařizovacích předmětů, podlahových krytin, malby apod. Tedy vše co je zapotřebí ke zdárnému uvedení stavby do užívání. Co v ceně není? Kuchyňská linka, svítidla, přípojky, chodníky.


Dotazy a informace.

Veškeré dotazy a informace ohledně výstavby se dozvíte na tel: 774 676904 pan Čermák Martin. Těšíme se na Váš zájem o náš typ rodinného domu. Nemáte pozemek? Nemáte finanční prostředky? Nevadí, rádi Vám pomůžeme. Volejte a ptejte se. Jsme tu pro Vás. Naší samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Co naleznete ve standartu za 1.000.000,-Kč


1, Projektovou dokumentaci objektu
2, Vyřízení povolení ke stavbě
3, Kompletní provedení stavby z běžných stavebních materiálů
4, Zajištění uvedení do užívání

Co v ceně nenajdete


1, Vlastní pozemek
2, Projekt osazení do terénu – liší se v návaznosti na pozemek
3, Přípojky
4, Chodníky a příjezdové cesty
5, Vnitřní vybavení – kuchyňská linka, svítidla, pračka
6, Radonový průzkum
7, Financování stavby
8, Oplocení

Vše co v ceně nenajdete, Vám můžeme za úhradu zajistit.


Z čeho je objekt vystavěn a jeho členění


1, Základy
Jsou tvořeny základovými betonovými pasy do hloubky 1 m od 0,000 objektu. Na dno základů je vkládán zemnící pásek. Základové pasy jsou zakončeny ztratným bedněním, které je z vnější strany izolováno soklovým polystyrénem proti promrzání. Po vyhotovení spodních rozvodů instalací je vnitřek objektu zasypán vytěženou zeminou ze základových pasů a zhutněn. Po provedení podsypů ze štěrkopísku je v objektu vyhotovena železobetonová deska. V případě nesoudržné, či nevhodné zeminy pro založení objektu je navrženo jiné řešení.


2, Izolace
V projektu je navržena izolace proti vodě Parabit . V případě pronikání radonu z podloží je nutno použít izolaci protiradonovou.


3, Obvodové zdivo
Obvodový plášť objektu je vystavěn z pórobetonových tvárnic Porfix tl.300 mm, z vnitřní strany opatřen stěrkovou omítkou. Z vnější strany je použit kontaktní zateplovací systém Greywall o tl.150 mm s vrchní stěrkovou omítkou Weber – teranova tl.1,5 mm.


4, Příčky
Veškeré příčky jsou v objektu z tvárnic Porfix o tl.100mm, opatřené stěrkovou omítkou.


5, Hrubé podlahy
Hrubými podlahami rozumíme podkladní vrstvy pod podlahové krytiny. V tomto případě ji tvoří vrstva podlahového polystyrénu o tl. 130 mm a betonová mazanina o tl.60mm. Samozřejmostí je provedení dilatací.


6, Střešní plášť
Krov objektu tvoří sbíjený dřevěný vazník, na který je upevněna podstřešní fólie a následně položena betonová střešní krytina KM beta. Klempířské prvky jsou v provedení Lindap, včetně parapetních plechů. Střecha v provedení sedlová, či pultová v ceně.


7, Výplně otvorů
Okenní otvory jsou navrženy z „A“ plastových profilů do kterých jsou osazena trojskla. Dodavatelem oken a dveří je firma Vekra, která splňuje jednu z nejvyšších kvalit na trhu.


8, Římsa objektu
Podbití přesahu římsy je tvořeno deskami OSB s následnou fasádní povrchovou úpravou.


9, Strop
Strop objektu tvoří zavěšený sádrokarton s parotěsnou fólií. Nad tímto prostorem je provedena tepelná izolace Isover o tl. 400mm


10, ELektoinstalace
V objektu je provedena kompletní elektroinstalace v provedení Tango bílé. Domovní rozvaděč je umístěn v technické místnosti. Hromosvod není předmětem dodávky. Ve standartu je provedení trubkování pro slaboproudé rozvody TV.


11, Vytápění
K vytápění objektu slouží elektokotel, který je umístěn v technické místnosti objektu. V místnostech umístěny radiátory Radik v bílém provedení. V sociálním zařízení topný žebřík. Teplá voda je zajištěna ohřívačem vody 120 l, který je umístěn rovněž v technické místnosti.


12, Zdravotechnika
Spodní ležatá kanalizace je provedena z potrubí KG. Svislé odpadní potrubí v provedení HT.
Rozvody vody v provedení plastové izolované potrubí.


13, Zařizovací předměty
Nacházejí se v sociálním zařízení objektu a patří k nim umyvadlo Lyra s baterií, závěsné WC, Sprchové dveře a sprchová baterie. V sociálním zařízení se nachází i vývody pro pračku. Součástí přípravy pro kuchyňskou linku je příprava pro osazení myčky a dřezu.


14, Obklady a dlažby
V místnosti sociálního zařízení je uvažováno s obklady do výšky 2,00m, ve sprchovém koutě provedené izolační vrstvy. Obklady jsou standartní bez listel ukončené plastovými lištami. Spárování bílé a šedé. Dlažby v místnosti sociálního zařízení, technické místnosti a vstupu.


15, Podlahové krytiny
Vrchní část podlah – podlahové krytiny tvoří dlažby – sociální zařízení, technická místnost, vstup. Ostatní plocha ložnice, obývací pokoj, kuchyň je v provedení PVC.


16, Vnitřní dveře
V provedení obložkové, typu Sapeli, foliované, plné.


Detailní rozčlenění materiálů, včetně rozpočtu stavby je součástí projektové dokumentace.
Jakékoliv změny v projektu, ať dispoziční, či materiálové, jsou možné po konzultaci.


Ceny a charakteristika

2+kk…………………….……………...1.000.000,-Kč základní typ
Pergola…….…………..…………….…...50.000,-Kč
Garážové stání……………….…………70.000,-Kč
Kolárna+ úprava vstupu…………150.000,-kč
Místnost navíc…………………..od 150.000,-Kč dle rozměru místnosti

Vizualizace RD Adélka

Všechna práva vyhrazena 2011 Martin Čermák

U Školy 333
533 61 Choltice
tel.: 774 676 904
e-mail: cermak.nitram AT seznam.cz

Oblast naší činnosti: Pardubický kraj - Pardubice, Přelouč, Choltice